Ettevalmistav kursus matemaatikaolümpiaadiks 10. klassile

Esita tellimus

Tunde ei toimu 24.10.23, 26.12.23, 02.01.24, ja 27.02.24


Toimumisaeg:26.09.2023 - 06.02.2024
Eesmärk:Matemaatikaolümpiaadiks ettevalmistamine.
Sihtgrupp:10. klasside õpilased (sobib ka 11. ja 12. klass)
Kommentaar:Tunnid toimuvad teisipäeviti kell 17.00-18.30.
Õppekeel:eesti keel
Maht:auditoorne õppetöö: 36 akadeemilist tundi
Lektor:Tiia Penjam (TalTech) Riina Timmermann (GAG)
Kontakt:Maris Velström, 56658600, maris.velstrom@taltech.ee
Müügihind:49 EUR / osaleja
Registreerumise algus:11.09.2023 16:00
Ajakava:
Tallinna Tehnikaülikool, Gustav Adolfi Gümnaasium
26.09.2023
17:00 - 18:30Sissejuhatus, protsendid
Ruum: TalTech U03-403
Lektor: Tiia Penjam
03.10.2023
17:00 - 18:30Tehted hulkliikmetega
Ruum: TalTech U03-403
Lektor: Tiia Penjam
10.10.2023
17:00 - 18:30Polünoom ja selle nullkohad. Polünoomide jagamine
Ruum: TalTech U03-403
Lektor: Tiia Penjam
17.10.2023
17:00 - 18:30Horneri skeemi rakendus
Ruum: TalTech U03-403
Lektor: Tiia Penjam
31.10.2023
17:00 - 18:30Matemaatiline indukstioon
Ruum: TalTech U03-403
Lektor: Tiia Penjam
07.11.2023
17:00 - 18:30Ülesandeid olümpiaadidelt (protsent, algebralised avaldised, mat. induktsioon)
Ruum: TalTech U03-403
Lektor: Tiia Penjam
14.11.2023
17:00 - 18:30Parameetriga võrrand
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
21.11.2023
17:00 - 18:30Horneri skeemi tutvustus
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
28.11.2023
17:00 - 18:00Kõrgema astme võrrandid, lihtsustamine
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
05.12.2023
17:00 - 18:30Võrrandisüsteemide lahendamine erinevate võtetega
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
12.12.2023
17:00 - 18:30Võrrandid ja -süsteemid koolivoorus
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
09.01.2024
17:00 - 18:30Arvuteooria 1
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
16.01.2024
17:00 - 18:30Arvuteooria 2
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
23.01.2024
17:00 - 18:30Arvuteooria 3
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
06.02.2024
17:00 - 18:30Arvuteooria 4
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
13.02.2024
17:00 - 18:30Loogikaülesanded
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
20.02.2024
17:00 - 18:30Geomeetria
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann
05.03.2024
17:00 - 18:30Geomeetria
Ruum: Gustav Adolfi Gümnaasium ruum 206
Lektor: Riina Timmermann

Esita tellimus